Kontakty

Bielany Wrocławskie Wrocławska 7, 55-040
W dni powszednie od 8.00 do 16.30 (czasu środkowoeuropejskiego)
+48 789 987 856 info@elkogroup.pl
Warszawa Prosta 70, Bobo Coworking, 00-838
W dni powszednie od 8.00 do 16.30 (czasu środkowoeuropejskiego)
+48 600 036 781 info@elkogroup.pl
Patryk Hiczewski Dyrektor Sprzedaży +48 600 036 781 patryk.hiczewski@elkogroup.com
Radek Żuchelkowski Menadżer ds. Rozwoju Biznesu (Retail) +48 600 088 722 radoslaw.zuchelkowski@elkogroup.com
Aleksiej Pilinski Menadżer ds. Rozwoju Biznesu +48 515 589 454 aleksiej.pilinski@elkogroup.pl
Beata Lewandowska Customer Manager +48 508 467 756 beata.lewandowska@elkogroup.pl
Katarzyna Żochowska Customer Manager +48 509 635 387 katarzyna.zochowska@elkogroup.pl
Grzegorz Bańka Customer Manager +48 515 589 456 Grzegorz.Banka@elkogroup.com
Magdalena Pańpuch Specjalista ds. Obsługi Klienta i Administracji + 48 508 467 422 Magdalena.Panpuch@elkogroup.pl
Andrzej Łopaczak Customer Manager +48 509 635 294 andrzej.lopaczak@elkogroup.pl
Santa Gulkevica Manager marketingu korporacyjnego +371 27614757 santa.gulkevica@elkogroup.com
Jānis Ķirsis Menadżer ds. Inwestycji +371 6709 2361 janis.kirsis@elkogroup.com
PYTANIA
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez ELKO Grupa AS moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności
  1. Kontakty