Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie, zgodnie z naszą polityką prywatności
Zatwierdź

ELKO dystrybutorem elektronicznych produktów Soocas do pielęgnacji ciała

Soocas-logo-title-image
Soocas - nowa marka ekosystemu Xiaomi dla zdrowia i urody.
Nowoczesne i inteligentne produkty do higieny osobistej: elektryczne szczoteczki do zębów, elektryczne irygatory, suszarki do włosów i produkty do męskiej pielęgnacji marki Soocas są teraz dostępne w sprzedaży hurtowej w ELKO.


Soocas wyróżnia się estetyką, tworząc młodą, innowacyjną i modną tożsamość produktu. Firma posiada 220 patentów technologicznych, a jej produkty zdobyły wiele międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa, takich jak Germany Braun Award, Germany iF Design Award, Japan Good Design Award i Germany Red Dot Award.
soocas-awards
Produkty już w magazynie!
ELKO jest oficjalnym dystrybutorem Soocas na Łotwie, Estonii, Litwie, Polsce, Rumunii, Słowenii, Rosji, Ukrainie, Słowacji (pod marką WESTech) i Skandynawii (pod marką Gandalf)
O Soocas
Soocas-logo-web-news
Soocas (Shenzhen) Technology Co., Ltd. została założona w Shenzhen w 2015 roku przez Even Menga (Mèng Fán Dí). Z wprowadzeniem na rynek w 2016 roku pierwszej szczoteczki elektrycznej SOOCAS X3, firma dąży do połączenia estetyki z praktycznością w obszarze ochrony zdrowia. W 2018 roku SOOCAS podzielił się na trzy linie produktów: pielęgnacja jamy ustnej, pielęgnacja mężczyzn i pielęgnacja włosów.

www.soocastech.com
  1. Nowości
  2. ELKO dystrybutorem elektronicznych produktów Soocas do pielęgnacji ciała