Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie, zgodnie z naszą polityką prywatności
Zatwierdź
eCom
Zostań partnerem o nas nowości kontakty

ELKO rozpoczyna dystrybucję inteligentnych szczoteczek do zębów Oclean

Oclean-cover2
Oclean to inteligentne szczoteczki soniczne, które zapewniają szerokie możliwości personalizacji i rozwijają lepsze nawyki szczotkowania, teraz dostępne w sprzedaży hurtowej w ELKO.
Szczoteczki soniczne wibrują z bardzo dużą prędkością i na różnych częstotliwościach. Dzięki temu pasta zostanie równomiernie rozprowadzona i dotrze do każdego zakamarka przestrzeni między zębami.

Oclean to obecnie najmocniejsza na świecie szczoteczka soniczna z najszybszym silnikiem na rynku. Nagradzany Oclean, zaprojektowany w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych wrażeń z szczotkowania, oferuje bogactwo inteligentnych technologii i doskonałych funkcji projektowych - w tym konfigurowalne programy szczotkowania, dogłębne analizy i wiodący w branży 60-dniowy czas pracy baterii.

Zintegrowane czujniki zbierają różnego rodzaju dane przy każdym szczotkowaniu, które algorytm aplikacji wykorzystuje, aby pomóc w opracowaniu lepszych nawyków szczotkowania. Aplikacja Oclean na smartfony obejmuje takie funkcje, jak przegląd wykrycia ślepej strefy, spersonalizowany raport szczotkowania, konfigurowalny plan szczotkowania, profile rodzinne, śledzenie żywotności szczotek.

Możliwość spersonalizowania rutyny szczotkowania jest doskonała, Oclean ma trzy tryby: czyszczenie, wybielanie i masaż. Każdy ma cztery poziomy intensywności. Oznacza to, że szczoteczka jest bezpieczna dla każdego rodzaju zębów i bardzo ważne, również dziąseł.

W asortymencie Oclean znajduje się wiele modeli, które zaskoczą designem i funkcjonalnością: Oclean X Pro, Oclean X, Oclean One, Oclean F1, Oclean Air.

Produkty i akcesoria już dostępne! ELKO jest oficjalnym dystrybutorem Oclean na Łotwie, Litwie, w Estonii, Polsce, Słowacji, Rumunii, Słowenii, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Rosji, Ukrainie i Czechach.

Więcej o Oclean:  https://www.oclean.com/en
  1. nowości
  2. ELKO rozpoczyna dystrybucję inteligentnych szczoteczek do zębów Oclean