Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie, zgodnie z naszą polityką prywatności
Zatwierdź
eCom
Zostań partnerem o nas nowości kontakty

ELKO rozpoczyna dystrybucję nośników pamięci Intenso

Intenso_storage_powerbanks_chargers
ELKO rozpoczęło współpracę z jedną z wiodących marek nośników pamięci Intenso w zakresie dystrybucji produktów w Rosji, krajach bałtyckich, Polsce, Rumunii, Słowenii i Słowacji.
Szeroka gama niemieckiej marki Intenso obejmuje 252 różne produkty: urządzania takie jak pamięci USB, dyski twarde, karty pamięci, dyski SSD, baterie, powerbanki, ładowarki bezprzewodowe, odtwarzacze MP3 i cyfrowe ramki do zdjęć. Projekty produktów Intenso co roku otrzymują nagrodę Red Dot Award.

Intenso jest frimą dobrze znaną ze swojej niezawodności, długoterminowego zadowolenia klienta i doskonałego stosunku cen do jakości.


Wysoka jakość

W trakcie kontroli towarów przychodzących wszystkie produkty są stale poddawane testom jakości. Dostawy nowych produktów są dokładnie badane w laboratorium testowym Intenso i dopuszczone do handlu dopiero po nienagannych wynikach.

Produkty są już dostępne.

O Intenso

Od momentu założenia w 1998 r. Intenso stało się jedną z wiodących marek w branży nośników pamięci. Dzięki praktycznym produktom firma oferuje wsparcie w życiu codziennym i pomaga sprawić, by życie było proste i bezpieczne. Dostosowuje rozwiązania do bieżącej technologii w sposób innowacyjny i kreatywny. Nowoczesne produkty o wysokich wymaganiach jakościowych przedstawiają główne cechy marki Intenso.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę https://www.intenso-sales.de/en

O Grupie ELKO

Grupa ELKO jest jednym z największych w regionie dystrybutorów produktów i rozwiązań IT i elektroniki użytkowej reprezentującym 400 producentów IT. Firma oferuje szeroką gamę produktów i usług dla ponad 10 000 detalistów, lokalnych producentów komputerów, integratorów systemów i przedsiębiorstw z różnych sektorów w ponad 30 krajach w Europie i Azji Środkowej. Obroty Grupy w 2018 r. Wyniosły 1 768 mln USD (1 497 mln EUR).
  1. nowości
  2. ELKO rozpoczyna dystrybucję nośników pamięci Intenso