Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie, zgodnie z naszą polityką prywatności
Zatwierdź
eCom
Zostań partnerem o nas nowości kontakty

ELKO rozpoczyna dystrybucję produktów i rozwiązań TechnoAware do analizy wideo i sztucznej inteligencji

Technoaware_video-analysis
ELKO rozpoczyna globalną dystrybucję produktów i rozwiązań do analizy wideo TechnoAware.
TechnoAware ma ponad 35 lat doświadczenia w opracowywaniu rozwiązań do analizy wideo i rozpoznawania twarzy. Ich produkty integrują się ze wszystkimi wiodącymi na rynku oprogramowaniami do zarządzania wideo (VMS) i markami kamer.
Oferując największą i najbardziej kompletną ofertę analizy wideo na rynku, TechnoAware od dawna było naszym celem. Z niecierpliwością oczekujemy, że TechoAware przyspieszy wdrażanie technologii analizy wideo na reprezentowanych przez nas rynkach. Potencjał automatyzacji zapewnianej przez analitykę wideo jest ogromny. Udane wdrożenie tej technologii wymaga edukacji i szkoleń i tutaj widzimy naszą rolę dystrybutora.
Kristaps Kirpitis VAD Product Unit Manager, ELKO Group
VTrack - analiza wideo dla inteligentnego nadzoru wideo

VTrack is a pakiet analizy wideo, który można zastosować do 24 różnych funkcji: Intrusion, Gate Flow, Area Counting, Occupancy Rate, Hot Zones, ATM, Left Object, Stolen Object, Loitering, Panic Disorder, Slip Fall, Counting, Av Speed, Stationary Vehicle, Wrong Way, Smoke fire, Face Detection, LPR, Skimmer Detection, Parking Lot, Lack Refill, Thermal, PTZ Stand Alone, PTZ Plug In.
TFace - analiza wideo do biometrycznego rozpoznawania twarzy

TFace-Recognition to aplikacja do analizy wideo oparta na sztucznej inteligencji biometrycznej do identyfikacji lub weryfikacji osób poprzez porównanie rysów twarzy wykrytych z obrazów cyfrowych lub ramek wideo z twarzami w bazie danych. TFace jest elastyczny i modułowy dla dowolnego obszaru zastosowania i, w razie potrzeby, można go dostosować do projektu pod kątem konkretnych wymagań funkcjonalnych.
Technoaware_video-analytics
OTechnoAware

TechnoAware bada i rozwija technologie, produkty i rozwiązania do analizy wideo i sztucznej inteligencji. Marka założona w 2003r. przez grupę badawczą ISIP40 Uniwersytetu w Genui, która ma ponad 35 lat doświadczenia, kompetencji i know-how. Zespół TechnoAware jest jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie analizy wideo i sztucznej inteligencji na świecie.
https://technoaware.org/

O Grupie ELKO

Grupa ELKO jest jednym z największych w regionie dystrybutorów produktów i rozwiązań IT i elektroniki użytkowej reprezentującym 400 producentów IT. Firma oferuje szeroką gamę produktów i usług dla ponad 10 000 detalistów, lokalnych producentów komputerów, integratorów systemów i przedsiębiorstw z różnych sektorów w ponad 30 krajach w Europie i Azji Środkowej. Obroty Grupy w 2018 r. Wyniosły 1 768 mln USD (1 497 mln EUR).
  1. nowości
  2. ELKO rozpoczyna dystrybucję produktów i rozwiązań TechnoAware do analizy wideo i sztucznej inteligencji