Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie, zgodnie z naszą polityką prywatności
Zatwierdź

ELKO rozpoczyna dystrybucję rozwiązań MITECH w zakresie bezpieczeństwa

Mitech-perimeter-solutions-outdoor-columns
ELKO podpisało umowę z włoską firmą MITECH na dystrybucję systemów ochrony
Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu MITECH oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i wykrywania intruzów w celu ochrony posesji i ludzi.

Produkty MITECH wyróżniają się jakością „Made in Italy”, która gwarantuje wyjątkową niezawodność, długą żywotność, doskonałą funkcjonalność oraz skrupulatnie zbadane detale i wzornictwo.

Asortyment jest obszerny, zróżnicowany i uzupełniony o akcesoria, zapewniając w ten sposób indywidualne systemy ochrony, które są idealne do spełnienia określonych potrzeb i wymagań operacyjnych.
2Mitech-outdoor-columns
Kolumny zewnętrzne

Kolumny MITECH służą do ochrony zewnętrznej i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo w obszarach komercyjnych, mieszkalnych i przemysłowych oraz wrażliwych miejscach. W rozwiązaniach opartych na wiązkach podczerwieni, mikrofalach lub technologii dualnej stosowana jest najnowocześniejsza technologia.
Mitech-outdoor-barriers
Bariery zewnętrzne

MITECH oferuje pełną gamę barier podczerwieni i mikrofalowych barier antywłamaniowych, które gwarantują doskonałą ochronę, zapewniając rozwiązania dla willi, budynków fabrycznych, elewacji, pól fotowoltaicznych i wielu innych. Są dostępne w różnych wersjach i mogą być montowane na słupie lub na ścianie.
Mitech-window-barriers-winner
Bariery do drzwi i okien

Dzięki kompaktowym wymiarom te bariery podczerwieni można umieścić na drzwiach, oknach, roletach lub żaluzjach. Są szczególnie polecane do ochrony mienia, kosztowności i ludzi przed wtargnięciem, naruszeniem lub włamaniem.
Mitech-windows-and-doors-sensors
Czujniki kurtynowe

MITECH produkuje czujniki kurtynowe dual PIR i dual technology z antymaskingiem i akcelerometrem (funkcja anti-tamper) dla optymalnej ochrony drzwi i okien.
Wszystkie dostarczane produkty są łatwe w instalacji, stabilne w działaniu, z doskonałym stosunkiem jakości do ceny.
Logo Mitech oriz_16-5
MITECH - wiodące systemy ochrony

www.mitech-security.com
  1. Nowości
  2. ELKO rozpoczyna dystrybucję rozwiązań MITECH w zakresie bezpieczeństwa