ELKO rozpoczyna współpracę z Lindy International - niezawodnym globalnym dostawcą technologii połączeń.

CablesAdapters_slider_desktop
Lindy jest jednym z wiodących europejskich dostawców kabli i łączności. Szeroka oferta produktowa obejmuje ponad trzy tysiące modeli, oferując profesjonalne rozwiązania w grupach produktowych takich jak przejściówki i konwertery, profesjonalne kable, zestawy słuchawkowe, audio i wideo, a także łączność i akcesoria IT.
Obejmując pełne spektrum wymagań w zakresie łączności IT i AV z pełnym wsparciem technicznym przed i po sprzedaży, bezkonkurencyjną obsługą klienta i doświadczeniem Lindy doskonale uzupełnia portfolio produktów ELKO i dostawę zarówno dla integratorów systemów, jak i sieci detalicznych.
„W ciągu 90 lat od powstania firma Lindy z powodzeniem stała się wiodącym producentem rozwiązań kablowych i łącznościowych. Wraz z erą cyfrową zapotrzebowanie na mocniejsze i trwalsze rozwiązania łączności będzie wciąż rosło. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne, wysokiej jakości produkty takie jak Lindy” – mówi Janis Jegers, kierownik działu rozwiązań bałtyckich w Grupie ELKO.
„Jesteśmy zaszczyceni, że mamy możliwość współpracy z ELKO, firmą wyróżniającą się doskonałością w dystrybucji produktów i rozwiązań IT i elektroniki użytkowej. Jednocześnie jest to wyjątkowa okazja, aby nasze portfolio łączności AV i IT było dostępne dla klientów w krajach bałtyckich i w Polsce. Stanowi to ważny krok naprzód w pozycjonowaniu Lindy jako pierwszego wyboru w zakresie łączności” – dodał Esteban Chaparro, Kierownik Sprzedaży Lindy International.
Rozwiązania Lindy są już dostępne w magazynie ELKO. Skontaktuj się ze swoim menedżerem ELKO lub odwiedź system e-commerce.
LINDY-Logo_RGB_black_BufferZone
Lindy została założona w Niemczech w 1932 roku, obecnie biura firmy znajdują się na całym świecie. Dzięki kompleksowej, innowacyjnej ofercie produktów Lindy zapewnia dystrybutorom, sprzedawcom, instalatorom i integratorom systemów najlepsze źródło informacji na temat kabli i technologii połączeń. Kable i rozwiązania połączeniowe Lindy zapewniają wydajność i niezawodność, których potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swoje cyfrowe urządzenie.

www.lindy.com
  1. Nowości
  2. ELKO rozpoczyna współpracę z Lindy International - niezawodnym globalnym dostawcą technologii połączeń.