Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie, zgodnie z naszą polityką prywatności
Zatwierdź
eCom
Zostań partnerem o nas nowości kontakty

ELKO umacnia pozycję rynkową Seagate’a w Polsce

Ilgonis_Irina_ELKO_Seagate25
ELKO rozpoczęło dystrybucje urządzeń Seagate na polskim rynku.
W ciągu dwóch lat od rozpoczęcia działalnosci, polski oddział ELKO wykazał znaczny wzrost obrotów i poszerzył swoje portfolio produktowe. Firma aktywnie pracuje nad przyciąganiem nowych vendorów i rozbudowuje kanał sprzedażowy. To wszystko powoduje, że czołowi swiatowi producenci wychodzą z inicjatywą połaczenia sił w rozwoju rynku.

Rynek storage wykazuje dwucyfrowy wzrost w następujących segmentach: Enterprise, Video Surveillance, NAS i SSD. ELKO, jako oficjalny dystrybutor Seagate od 25 lat w krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz w państwach WNP, dostrzega potencjał polskiego rynku i jest gotowe wesprzeć tego producenta również tu.

Infrastruktura i zasięg ELKO pozwala zapewnić dostępność, regularne dostawy oraz obsługę RMA wszystkich produktów Seagate: zewnętrznych, wewnetrznych, dysków klasy enterprise i SSD. Programy partnerskie Seagate’a dla dostawców i klientów są zintegrowane z systemem e-commerce, co pozwala na bezpośrednie korzystanie z nich.


O Seagate

Pomagamy maksymalizować ludzki potencjał poprzez dostarczanie światowej klasy i precyzyjnie zaprojektowanych rozwiązań w zakresie danych opracowanych dzięki zrównoważonemu i dochodowemu partnerstwu. Dowiedz sie więcej na www.seagate.com.

O ELKO Group

Grupa ELKO jest jednym z największych w regionie dystrybutorów produktów i rozwiązań IT i elektroniki użytkowej reprezentujących 400 producentów IT. Firma oferuje szeroką gamę produktów i usług dla ponad 10 000 detalistów, lokalnych producentów komputerów, integratorów systemów i przedsiębiorstw z różnych sektorów w ponad 30 krajach w Europie i Azji Środkowej. Obroty Grupy w 2018 r. Wyniosły 1 768 mln USD (1 497 mln EUR)
  1. nowości
  2. ELKO umacnia pozycję rynkową Seagate’a w Polsce