ELKO wprowadza markę smartfonów Infinix na polski rynek

Infinix-HOT12i_distribution_wholesale_bulk
Infinix Mobile to nowa marka skierowana do młodzieży. ELKO jako dystrybutor odpowiada za jej wprowadzenie na polski rynek.
Infinix to producent znany z pierwszych w swojej klasie smartfonów z systemem Android. Telefony mają niestandardowy interfejs o nazwie XOS, dzięki któremu telefon ma ciekawszy wygląd i jest wyposażony w szereg dodatkowych funkcji. Marka tworzy wpisujące się w trendy, wydajne, inteligentne i przystępne cenowo urządzenia. Dostarcza użytkownikom najnowszą technologię na rynku, co sam producent podkreśla jako największą dumę. Superszybkie ładowanie (120W) zastosowane w najnowszych modelach, takich jak NOTE 12 VIP pozwala na naładowanie baterii od 0 do 100% w zaledwie 17 minut.

Oprócz smartfonów, w portfolio znajdziemy również notebooki i telewizory z systemem Android, które producent planuje zaoferować polskim klientom w najbliższej przyszłości.

„Infinix zdobył doświadczenie w wielu krajach Azji, Ameryki Łacińskiej i Afryki, gdzie rok do roku notuje wzrost. Wierzymy, że łącząc wysoką jakość produktów, przystępną cenę i nowoczesną technologię mamy szansę podbić nawet najbardziej wymagające rynki, takie jak Polska. Jako nowoczesna marka rozumiemy aktualne potrzeby młodych użytkowników. Mamy nadzieję, że Infinix szybko podbije serca polskiej młodzieży i pomoże im wydobyć więcej z wirtualnego świata. Polski rynek ma dla nas kluczowe znaczenie ze względu na wymagającą, zaznajomioną z technologią populację i obecność geograficzną dla potencjalnej dalszej ekspansji”- Benjamin Jiang, Dyrektor Zarządzający Infinix.

„Na polskim rynku od dawna obserwujemy zainteresowanie nowymi markami smartfonów w przystępnej cenie z funkcjami dla młodzieży. Cieszymy się, że możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom tej grupy i jako pierwsi wprowadzimy na polski rynek Infinix – markę, która zyskuje na popularności na całym świecie. Produkty wypadły dobrze w testach przeprowadzonych przez lokalnych partnerów i już teraz zainteresowanie jest spore. Pierwsze dostawy są planowane na koniec czerwca”- Patryk Hiczewski, Sales Director w ELKO Polska.
Infinix_HOT-11-G37_distribution_wholesale_bulk
Infinix-logo-web-post
O Infinix
Infinix Mobility to szybko rozwijająca się marka technologiczna, która od roku 2013 nieustannie poszerza swoje portfolio inteligentnych urządzeń skierowanych do młodzieży. Z pierwszą w swojej klasie technologią, producent tworzy modne, wydajne i przystępne cenowo inteligentne urządzenia. Produkty tej marki dostarczają użytkownikom na całym świecie najnowszą technologię dostępną na rynku w czasie, gdy tego potrzebują, w cenie, na jaką mogą sobie pozwolić.
Po więcej informacji odwiedź: www.infinixmobility.com
  1. Nowości
  2. ELKO wprowadza markę smartfonów Infinix na polski rynek