Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie, zgodnie z naszą polityką prywatności
Zatwierdź
eCom
Zostań partnerem o nas nowości kontakty

ELKO zostaje dystrybutorem telewizorów Gazer Android

Gazer_androidTV
Brytyjska marka Gazer, znana ze swoich profesjonalnych urządzeń nawigacyjnych, wkroczyła w zeszłym roku na rynek telewizorów i w chwili obecnej oferuje produkty o najwyższej wartości technologicznej. ELKO zostało wyłącznym dystrybutorem produktów Gazer w Europie.
Cały świat rozrywki składający się z zawartości edukacyjnej, gier, muzyki i najnowszego in BOX cinema wraz z zaawansowanymi technologiami sprawiają, że telewizory Gazer stają się integralną częścią współczesnego życia.

Telewizor Gazer poziada cechy smartphona na Androidzie 7.1. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Gazer, smartphon może zastąpić pilot, myszkę lub touchpad. Wbudowana technologia Bluetooth pozwala podłaczyć wszystkie niezbędne urządzenia i ogladać zdjęcia z Twojego telefonu lub filmy z lokalnego dysku czy internetu na dużym ekranie.

Wiecej o tych cechach na: https://www.gazer.com/tv/uk/
O Gazer

Gazer Limited, z centralą w Londynie, został założony w 2004 roku. Firma zajmuje wiodącą pozycję w produkcji profesjonalnej elektroniki samochodowej (systemy multimedialne, systemy parkowania, DVR, systemy „widok z lotu ptaka”). W 2018 roku Gazer Limited zapoczątkował nowy produkt zorientowany na masowego odbiorcę – Gazer TV.

https://www.gazer.com

O ELKO Group

Grupa ELKO jest jednym z największych w regionie dystrybutorów produktów i rozwiązań IT i elektroniki użytkowej reprezentujących 400 producentów IT. Firma oferuje szeroką gamę produktów i usług dla ponad 10 000 detalistów, lokalnych producentów komputerów, integratorów systemów i przedsiębiorstw z różnych sektorów w ponad 30 krajach w Europie i Azji Środkowej. Obroty Grupy w 2018 r. Wyniosły 1 768 mln USD (1 497 mln EUR).
  1. nowości
  2. ELKO zostaje dystrybutorem telewizorów Gazer Android