Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie, zgodnie z naszą polityką prywatności
Zatwierdź

ELKO zostaje oficjalnym dystrybutorem Intenso w Polsce

intenso
Produkty, które wspierają cię w codziennym życiu, o każdym czasie i w każdym miejscu.
Niemiecka marka Intenso stara się, aby codzienne życie było proste i łatwe dzięki swoim produktom, co znajduje odzwierciedlenie w otrzymywanych na przestrzeni lat wielu nagrodach red-dot. Dlatego Intenso jest dobrze znane ze swojej niezawodności, doskonałego stosunku ceny do wydajności oraz satysfakcji klienta. Niezawodność jest osiągana dzięki zastosowaniu wysokiej jakości standardów i rygorystycznym testom, dzięki czemu produkty o nienagannej jakości docierają do klientów.
Działalność biznesowa ELKO na polskim rynku z roku na rok dynamicznie się rozwija. Wieloletnie partnerstwo na innych rynkach oraz możliwość zapewnienia wolumenów biznesowych skłoniły Intenso do powierzenia dystrybucji swoich produktów również na rynku polskim.
Intenso_storage_powerbanks_chargers
O Intenso
Od momentu powstania w 1998 roku, Intenso było w stanie rozwinąć się w jedną z wiodących marek w sektorze nośników danych. Dzięki praktycznym produktom firma oferuje wsparcie w życiu codziennym i pomaga projektować nowoczesne życie w sposób prosty i bezpieczny. Rozwiązania, które są dostosowane do aktualnej technologii w zabawny, innowacyjny i twórczy sposób. Nowoczesne produkty o wysokich wymaganiach jakościowych to główne cechy marki Intenso.


Sprawdź system e-Com dla najwyższej klasy nośników danych firmy Intenso!
  1. Nowości
  2. ELKO zostaje oficjalnym dystrybutorem Intenso w Polsce