Dzień dobry!
Prosimy o zmianę przeglądarki w celu wyświetlenia treści na tej stronie. Zalecane przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge lub Safari.

55-040 Bielany Wrocławskie, Wrocławska 7, Polska
+ 48 508 467 422

ELKO zostaje oficjalnym dystrybutorem MSI w Polsce

MSI_gaming_distribution
MSI - wiodąca na świecie marka gamingowa, podpisała kontrakt z ELKO na dystrybucję produktów na polskim rynku.
Działalność biznesowa ELKO na polskim rynku z roku na rok dynamicznie się rozwija. Wieloletnie partnerstwo na innych rynkach oraz możliwość zapewnienia wolumenów biznesowych przekonały MSI do powierzenia dystrybucji swoich produktów również na rynku polskim. Produkty MSI: monitory, komputery stacjonarne i all-in-on, płyty główne, karty graficzne, zasilacze, urządzenia chłodzące i akcesoria są dostępne w sprzedaży hurtowej od stycznia 2021 roku.
Na temat MSI

Jako wiodąca na świecie marka gier, MSI to marka ciesząca się największym zaufaniem w dziedzinie gier i eSportu. MSI przestrzega swoich zasad dotyczących przełomów w projektowaniu, dążenia do doskonałości i innowacji technologicznych. Integrując najbardziej pożądaną przez graczy ekstremalną wydajność, realistyczne efekty wizualne, autentyczny dźwięk, precyzyjną kontrolę i funkcje płynnego przesyłania strumieniowego w swoich platformach do gier, MSI uwalnia graczy od żmudnych prób i błędów oraz wykracza poza granice wydajności w grach. Determinacja, by przekroczyć dotychczasowe osiągnięcia uczyniła z MSI markę „True Gaming” ,z duchem gier w całej branży!

www.msi.com
  1. Nowości
  2. ELKO zostaje oficjalnym dystrybutorem MSI w Polsce