ELKO zostało oficjalnym dystrybutorem rozwiązań sieciowych Alta Labs

banner_web
Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem rozwiązań i przełączników sieciowych Alta Labs. Mimo, że marka jest nowa na rynku, stoi za nią zespół z wieloletnim doświadczeniem zdobytym u czołowych graczy w branży. Alta Labs jest oddziałem SVT (SoundVision Technologies).
Alta Labs projektuje, konstruuje i produkuje portfolio rozwiązań sieciowych klasy korporacyjnej. Ich projekty koncetrują się na łatwej instalacji, wysokiej wydajności i niezawodności.

Na chwilę obecną Alta Labs oferuje dwa punkty dostępowe WiFi 6, AP6, wkrótce w portfolio pojawią się przełączniki S24-PoE, S16-PoE i S8-PoE i S8-PoE (przewidywana data dostawy: wrzesień 2023).
Punkty dostępu Alta Labs

Punkty dostępu AP6 i AP6 Pro charakteryzują się kompaktową obudową i eleganckim, estetycznym wyglądem, co umożliwia bezproblemową integrację w środokowiskach korporacyjnych, komercyjnych i mieszkaniowych.

AP6 Pro używa modulacji 4096 QAM, jest również wyposażony w stopień ochrony IP54 dla bardziej wymagających. Punkty dostępu są zasilane przez złącze ethernet i charakteruzją się łatwą instalacją.

Platforma zarządzania chmurą Alta Labs oferuje bezproblemowe monitorowanie i konfigurowanie z dowolnego urządzenia- komputera stacjonarnego, laptopa i urządzeń mobilnych. Marka nie wymaga opłat licencyjnych.
Alta-Labs-logo
O Alta Labs

Alta Labs od 2022 roku tworzy rewolucyjne technologie sieciowe oparte o własne projekty oprogramowania i sprzętu. Celem jest udostępnienie łatwego w użyciu, a jednocześnie w pełni konfigurowalnego oprogramowania do zarządzania siecią Wi-Fi.
  1. Nowości
  2. ELKO zostało oficjalnym dystrybutorem rozwiązań sieciowych Alta Labs