ELKO zostało oficjalnym dystrybutorem wysokiej jakości akcesoriów komputerowych MediaRange

mediarange_2
Produkty marki MediaRange, niemieckiego producenta nośników danych i akcesoriów biurowych już dostępne w portfolio ELKO.
Asortyment obejmuje pamięci (dyski SSD), nośniki optyczne (SD, DVD i Blu- Ray), urządzenia peryferyjne, a także powerbanki, wysokiej jakości papier fotograficzny, baterie alkaiczne.

Produkty MediaRange były wielokrotnie nagradzane przez poważane magazyny komputerowe, jak C’t czy ComputerBILD. Zostały również nagrodzone nagrodą za innowacyjność podczas targów komputerowych CeBIT.

Filozofia MediaRange GmbH to nie tylko wysokiej jakości portfolio, ale również kompleksowa obsługa klienta. Misją firmy jest dostarczanie do klientów produktów, którym mogą zaufać o najlepszej jakości w dobrej cenie. Niezawodną jakość gwarantują kontrole na każdym etapie produkcji.
Linia produktów MediaRange jest już dostępna w portfolio ELKO. Skontaktuj się z jednym z naszych Customer Managerów i zapytaj o dostępność lub odwiedź eCom.
logo
MediaRange GmbH zostało założone w 2005 roku w Bad Soden am Taunus, na obrzeżach obszaru metropolitalnego Frankfurtu nad Menem. Przez pierwsze lata działalności firma zajmowała się głównie sprzedażą płyt CD. Z biegiem czasu jej profil rozszerzył się o nośniki danych i inne produkty biurowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź https://www.media-range.com/
  1. Nowości
  2. ELKO zostało oficjalnym dystrybutorem wysokiej jakości akcesoriów komputerowych MediaRange