Dzień dobry!
Prosimy o zmianę przeglądarki w celu wyświetlenia treści na tej stronie. Zalecane przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge lub Safari.

 Wrocławska 7, 55-040 Bielany Wrocławskie

+48 789 987 856

 

Skierniewicka 10a, 01-230 Warszawa

+48 600 036 781 

Łańcuch dostaw staje się coraz bardziej inteligentny - ELKO uruchamia usługę dropshippingu.

0S5A2170
Rozbudowa sieci punktów odbiorów paczek zmniejsza zapotrzebowanie na wizyty w sklepie. Integracja wirtualnych magazynów za pomocą zaawansowanej technologii API pomiędzy partnerami nie wymaga już utrzymywania dużych zapasów towaru w sklepach. W tej sytuacji dostawy B2C do punktów odbioru lub tzw. dropshipping jako usługa dla resellerów jest naturalnym krokiem w rozwoju. Co ważne – rynek i partnerzy są na to gotowi.
-wyjaśnia Patryk Hiczewski, Retail Business Development Manager w ELKO Polska.
ELKO w chwili obecnej współpracuje z DPD, korzystając z ich punktów odbioru i dostaw kurierskich. Prowadzone są rozmowy z innymi dostawcami w celu zwiększenia dostępności usługi. Integracja wirtualnych magazynów w połączeniu z usługą dropshippingu świadczoną przez dystrybutora, może znacząco zmienić sposób działania sklepów detalicznych.
Wyobraź sobie, jak wiele możesz zaoszczędzić, jeśli nie będziesz już musiał utrzymywać dużych powierzchni magazynowych, zajmować się zalegającym na stanie sprzętem oraz zaoszczędzisz na zasobach związanych z przepakowywaniem i transportem. Zamiast tego możesz skupić się na podstawowej działalności – rozwoju swojego sklepu internetowego lub innych miejsc sprzedaży. Planujemy wdrażanie coraz większej ilości funkcji związanych z logistyką, świadcząc usługi, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze i wniosą wartość dodaną do całego łańcucha dostaw.
-dodaje Patryk Hiczewski.
  1. Nowości
  2. Łańcuch dostaw staje się coraz bardziej inteligentny - ELKO uruchamia usługę dropshippingu.