Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie, zgodnie z naszą polityką prywatności
Zatwierdź
eCom
Zostań partnerem o nas nowości kontakty

Najlepsze rozwiązania MSI dla graczy są teraz dostępne dla partnerów ELKO Poland

MSI_picture
Od marca 2019 r. firma ELKO Polska rozszerzyła swoją ofertę produktową o komputery osobiste dla graczy i monitory czołowej globalnej marki MSI. Dzięki wieloletniej współpracy wiodących programistów firmy z zawodowymi graczami, MSI udało się stworzyć produkty najwyższej jakości, które najlepiej spełniają oczekiwania nabywców.
Według portalu badawczego Businesswire.com, w latach 2018 – 2025 przewiduje się znaczny wzrost na rynku sportu elektronicznego - do 18,6 proc., co pociągnie za sobą wzrost sprzedaży odpowiednich produktów. Obserwatorzy podkreślają fakt, że ilość monitorów dla graczy na rynku światowym wynosi tylko około 2 proc. ogólnej ilości, jednak zysk ze sprzedaży takich monitorów jest prawie trzykrotnie wyższy niż ze sprzedaży monitorów zwykłych, co przyciąga do tej kategorii coraz większą liczbę sprzedawców.

Komputery osobiste i monitory MSI znajdują się już w ofercie dostępnej dla polskich partnerów ELKO Polska. Profesjonalny serwis produktów MSI jest do dyspozycji klientów na terenie całej Polski.
O firmie MSI

Tajwański producent Micro-Star International (MSI) jest jednym z dziesięciu największych na świecie dostawców monitorów dla graczy. Ponadto w segmencie monitorów zakrzywionych dla graczy firma zajmuje drugie miejsce, ustępując jedynie liderowi tej kategorii – firmie Samsung. MSI sponsoruje ponad 20 zawodowych ekip e-sportu, a także jest sponsorem różnych międzynarodowych zawodów, dzięki czemu zdobył zaufanie i szacunek czołowych ekip e-sportu i zawodowych graczy na całym świecie.
  1. nowości
  2. Najlepsze rozwiązania MSI dla graczy są teraz dostępne dla partnerów ELKO Poland