Przenośne stacje zasilające od EcoFlow- bez paliwa, bez hałasu, łatwe w utrzymaniu.

EcoFlow_power_stations_portable_wholesale
Produkty EcoFlow mogą być wykorzystywane zarówno jako przenośne źródło zasilania dla domu, jak i do użytku profesjonalnego, czy podczas aktywności na świeżym powietrzu. Przedstawiamy EcoFlow, najbardziej innowacyjne, ekologiczne rozwiązanie zasilania na świecie. Dostępne w sprzedaży hurtowej w ELKO na Łotwie, Litwie, Estonii, Słowenii i w Polsce.
EcoFlow oferuje różne modele o różnych pojemnościach (RIVER, DELTA) i najszybszą dostępną technologię ładowania. Ładuj od 0 do 80% w ciągu mniej niż jednej godziny. To doskonałe rozwiązanie dla domu na wypadek nagłej przerwy w dostawie prądu lub w miejscach, gdzie energia elektryczna nie jest dostępna. Ponad 41 milionów klientów na całym świecie wybrało EcoFlow zarówno do pracy, jak i podczas wypoczynku w plenerze. Doskonały design i bezpieczne, ciche źródło energii bez emisji CO2.

Już dostępny dla naszych klientów na Łotwie, Litwie, Estonii, w Słoweni i Polsce. Planujemy również rozszerzyć dystrybucję o inne kraje.
EcoFlow-logo
O EcoFlow

EcoFlow Tech to rewolucyjna firma zajmująca się mobilną energią, która na nowo odkrywa sposób, w jaki świat uzyskuje dostęp do energii. Jako twórcy pierwszych w branży inteligentnych i wydajnych mobilnych produktów zasilających, EcoFlow wykorzystuje nowe technologie do wspierania integracji i podniesienia standardów życia w obszarach świata, w których niedobory energii hamują wzrost gospodarczy i rozwój.
Międzynarodowa firma EcoFlow Tech ma biura w San Francisco w Kalifornii i Shenzhen w Chinach. Odwiedź www.ecoflow.com, aby dowiedzieć się więcej o jej produktach.
  1. Nowości
  2. Przenośne stacje zasilające od EcoFlow- bez paliwa, bez hałasu, łatwe w utrzymaniu.