Dzień dobry!
Prosimy o zmianę przeglądarki w celu wyświetlenia treści na tej stronie. Zalecane przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge lub Safari.

55-040 Bielany Wrocławskie, Wrocławska 7, Polska
+ 48 508 467 422

Smartfony dla graczy: ELKO dystrybutorem marki Black Shark.

Black Shark 4 KV with Slogan_pl
Urządzenia mobilne to wciąż dominująca platforma do gier. Użytkownicy poszukują w nich wysokiej jakości rozwiązań dla graczy, a smartfony Black Shark wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom.
Black Shark to wysokiej klasy smartfon przeznaczony dla graczy. Połączenie opracowanego przez markę gamepada z bogatym systemem akcesoriów zapewnia graczom niesamowite wrażenia podczas gry. Najwyższej jakości akcesoria dla profesjonalnych graczy poprawiają jakość dźwięku, chłodzenie i kontrolę podczas gier.

Firma ELKO została oficjalnym dystrybutorem smartfonów gamingowych i akcesoriów Black Shark w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i Czechach.
black 2
Jak zaznacza Baiba Indane, Head of Branded Unit w ELKO Group: „Black Shark zdobył uznanie na całym świecie w zaledwie trzy lata po założeniu marki.
Gry mobilne czerpią korzyści z wprowadzenia 5G i pojawienia się gier w chmurze, a obecnie obserwujemy wzrost zapotrzebowania na specjalistyczne smartfony. Black Shark to zdecydowanie lider w branży smartfonów gamingowych. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne produkty wpisujące się w najnowsze trendy technologiczne.”

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić nasz smartfon dedykowany entuzjastom gier na rynki reprezentowane przez ELKO. Wybraliśmy ELKO jako zaufanego partnera do dystrybucji naszych smartfonów i akcesoriów i wierzymy, że firma będzie miała duży wkład w zwiększenie świadomości marki Black Shark na rynku – komentuje David Li, wiceprezes Black Shark Global.
blackshark logo Vertical
O Black Shark:

Firma Black Shark, zajmująca się najnowocześniejszymi technologiami gier, tworzy ekosystem gier oparty na sprzęcie, oprogramowaniu i usługach, które obecnie są obsługiwane głównie przez smartfony. Black Shark ma na celu zapewnienie niezrównanych i wyjątkowych wrażeń z gry oraz budowanie najlepszego świata gier dla graczy na całym świecie. Black Shark znajduje się w Pekinie, Szanghaju, Nanjing, Shenzhen i Hongkongu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź globalną stronę internetową firmy:
global.blackshark.com
  1. Nowości
  2. Smartfony dla graczy: ELKO dystrybutorem marki Black Shark.