Zbliża się sezon na elektryczne hulajnogi: ELKO przejmuje dystrybucję Segway-Ninebot w Polsce

Ninebot KickScooter F20D-25E-F30_Lifestyle picture_Sunset with KickScooter
Tuż przed nadchodzącym sezonem, Segway-Ninebot, lider w dziedzinie mobilności elektrycznej, podpisał umowę z Grupą ELKO w sprawie przejęcia wyłącznej dystrybucji elektrycznych hulajnóg w Polsce.
Tej wiosny spodziewany jest ponowny boom w sektorze transportu krótkodystansowego – potwierdza to stale rosnący popyt na energooszczędne dojazdy do pracy. Stwarza to korzystne warunki dla rozwoju biznesu e-mobilności oraz samej marki Segway-Ninebot, lidera elektrycznej mobilności na krótkich dystansach na całym świecie.

Segway-Ninebot niezwykle uważnie podchodzi do rozwoju biznesu w Polsce. Aby zmaksymalizować potencjał i możliwości biznesowe tutejszego rynku, zdecydowano o przekazaniu wyłącznej dystrybucji jednemu z największych dystrybutorów w regionie – Grupie ELKO.

Coraz więcej osób korzysta z elektrycznych hulajnóg, jako ekologicznej alternatywy transportu samochodowego. Produkty Segway-Ninebot mają świeży design i innowacyjne funkcje, takie jak regeneracyjny system hamowania, który odzyskuje energię z jazdy. Doceniamy zaufanie, jakim obdarzyła nas firma rozpoczynając nową współpracę w Polsce i cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom produkty najwyższej klasy pod względem komfortu, stabilności i bezpieczeństwa – mówi Patryk Hiczewski, Sales Director w ELKO Group.

Hulajnogi elektryczne Segway-Ninebot są już dostępne w przedsprzedaży.

O Segway-Ninebot
Działająca na całym świecie firma produkująca i sprzedająca wysokiej klasy produkty elektroniczne z europejskiego biura regionalnego w Amsterdamie. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1999 r. dzięki wynalazcy Deanowi Kamenowi, autorowi produktu, z którego znany jest Segway - jednoosobowego pojazdu elektrycznego z technologią samobalansowania. Po latach sprzedaży produktów dla organizatorów wycieczek, ochrony, policji, obsługi magazynów i innych rozwiązań B2B, w 2015 r. firma połączyła się z firmą robotyczną Ninebot. Obecnie koncentruje się na badaniach, rozwoju, projektowaniu, produkcji, dystrybucji i sprzedaży produktów do transportu na krótkich dystansach dla przedsiębiorstw i konsumentów. Od czasu fuzji poszerzyła ofertę o produkty z kategorii mikromobilności, a także o rozwiązania z zakresu zabawy i robotyki. Naszym nadrzędnym celem jest nieustanny rozwój i ewolucja oferty produktów, dzięki której staniemy się wiodącym na świecie dostawcą inteligentnych rozwiązań w zakresie mobilności.

  1. Nowości
  2. Zbliża się sezon na elektryczne hulajnogi: ELKO przejmuje dystrybucję Segway-Ninebot w Polsce