Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie, zgodnie z naszą polityką prywatności
Zatwierdź
eCom
Zostań partnerem o nas nowości kontakty

Zmiany w ekipach kierowniczych siedziby głównej ELKO Group i biura sprzedaży w regionie bałtyckim

Martins-Pavlovskis_Andrejs-Gavrilovs
Jesienią tego roku zmianie ulegnie skład ekip kierowniczych siedziby głównej ELKO i biura sprzedaży spółki w regionie bałtyckim. Oznaczać to będzie wejście w nową fazę rozwoju, skupioną w większym stopniu na wzroście grupy.
Dyrektor generalny ELKO Group, Svens Dinsdorfs, wyjaśnia: „Przez ostatni rok pracowaliśmy nad optymalizacją procesów, biorąc pod uwagę zarówno funkcje, jak i koszty – chcieliśmy w ten sposób zwiększyć sprawność operacyjną i usprawnić współpracę z naszymi biurami sprzedaży we wszystkich 11 krajach. ELKO zawsze wyznaczała sobie ambitne cele, których nie można osiągnąć, stojąc w miejscu. Rozwój naszych pracowników jest dla nas powodem do dumy i świadczy o zaufaniu, jakie pokładają oni w firmie, chęci rozwoju i gotowości do brania na siebie nowych obowiązków, które przyśpieszą wzrost spółki”.
W dniu 1 października obecny dyrektor biura sprzedaży w regionie bałtyckim, Martins Pavlovskis, dołączy do ekipy kierowniczej siedziby głównej ELKO, gdzie obejmie stanowisko dyrektora regionalnego. Zakres jego obowiązków będzie obejmować koordynację, promocję i organizację współpracy między siedzibą główną a biurami sprzedaży. Pavlovskis pełnił funkcje dyrektora biura sprzedaży w regionie bałtyckim przez trzy lata, wdrażając skuteczną strategię sprzedaży w krajach nadbałtyckich i w Polsce oraz usprawniając funkcjonowanie działu ds. relacji z klientem. W dużym stopniu przyczynił się również do pomyślnego rozwoju strategii biznesowej w Rumunii i na Ukrainie, demonstrując swoje głęboki zaangażowanie w podejmowanie i realizację decyzji z upoważnienia kierownictwa siedziby głównej.
Stanowisko Pavlovskisa zajmie Andrejs Gavrilovs, obecny dyrektor sprzedaży w regionie bałtyckim. Gavrilovs wstąpił w szeregi ELKO Group w 2009 roku i szybko zademonstrował swój profesjonalizm oraz zdolności przywódcze. W ramach działalności na terenie krajów nadbałtyckich powołał do życia silny zespół ds. sprzedaży, wprowadził innowacyjne metody sprzedaży i zarządzania pracownikami, a także opracował procesy sprzedaży zorientowane na klienta.
W skład ekipy kierowniczej i zespołów zarządzających poszczególnymi działami wchodzą wysoce wykwalifikowani i zmotywowani profesjonaliści. Uważamy, że doświadczenie i sukces Martinsa umożliwią mu doskonałe wywiązywanie się z nowych obowiązków i pomogą usprawnić współpracę w obrębie grupy. Wybór Andrejsa na tak odpowiedzialne stanowisko nie budził naszych wątpliwości – jego doświadczenie zapewni ukierunkowany rozwój biura sprzedaży w regionie bałtyckim.
Svens Dinsdorfs Dyrektor generalny ELKO Group
O ELKO Group

ELKO Group to jeden z największych regionalnych dystrybutorów sprzętu informatycznego oraz produktów elektronicznych i rozwiązań dla konsumentów. Reprezentuje 400 producentów branży informatycznej. Firma zapewnia szeroki wybór produktów i usług, a z jej oferty korzysta ponad 10 000 sprzedawców detalicznych, lokalnych producentów komputerów, integratorów systemów i przedsiębiorstwo działających w różnych branżach na terenie ponad 30 europejskich i środkowoazjatyckich krajów. Obrót grupy wyniósł w 2018 roku 1 768 000 000 dolarów (1 497 000 000 euro).
  1. nowości
  2. Zmiany w ekipach kierowniczych siedziby głównej ELKO Group i biura sprzedaży w regionie bałtyckim